20 MEDALJA SA KRKA I IZ SISKA

2023-06-14
U protekla dva vikenda nastupili smo na dva turnira, u Sisku jedna ekipa mlađih uzrasta, a na Krku kadeti i juniori. Prvo ćemo započeti sa mlađom ekipom koja nas je razveselila sa rezultatima iz Siska sa Sisak Kupa koji se održao 03.06.2023. i okupio 285 natjecatelja iz 29 klubova. Karate klub Velika Gorica je nastupio sa 13 natjecatelja i ukupno osvojio 5 medalja, od čega 1 zlato i 4 bronce. Jednom dijelu naših natjecatelja je ovo bio prvi turnir, a možemo reći da smo jako zadovoljni kako su se borili i kakvi su rezultati. Jedinu zlatnu medalju je osvojio Mihael Kaurić, koji je nastupio također prvi put, i to u najmlađem uzrastu cicibana. Bronce su osvojili Sara Banović, Elena Rakarić, Nika Budinski i Robert Obrazović.Još su nastupili Ivan Skrbin, Petar Buhin, Marina Čale, Gabriel Kaurić, Mihael Medvedec, Ita Noršić, Luka Radić i Lana Slivak.
Već idućeg vikenda, točnije u subotu 10.06.2023., održan je KRK CUP 2023. koji je okupio 553 natjecatelja iz 51 kluba iz Mađarske, Italije, Srbije i Hrvatske.Nastupila je naša kadetska i juniorska ekipa kojoj je ovaj turnir bio pripremni za turnir YOUTH LEAGUE koji se održava u Poreču krajem lipnja. Jedan dio naše ekipe nastupa u Poreču, a drugi dio Krk Cup-om završava natjecateljsku sezonu.Svi su pružili odlične borbe i osvojili čak 15 medalja, od čega 5 zlata, 4 srebra i 6 bronci, čime smo se pozicionirali na 5. mjesto uspješnosti svih klubova.Najsjajniju medalju su osvojili Mia Čunčić, Vito Hulina, Ema Jukić i Katja Braica.