5 MEDALJA SA GRAND PRIXA

2020-01-20
Proteklog vikenda, 07.-09.01. održan je Grand Prix Croatia u Samoboru koji svake godine iznenadi i oduševi kvantitetom i kvalitetom karate boraca iz cijeloga svijeta. Ove godine nastupilo je 1930 natjecatelja iz 22 države. Grand Prix svake godine posluži mnogim reprezentacijama kao zadnji turnir pred Europsko prvenstvo za kadete, juniore i ml.seniore, a tako je bilo i ovaj put. Osvojili smo 5 medalja na što smo jako ponosni i što nam pokazuje da ponovno naša karate škola stvara buduće šampione. Starija natjecateljska ekipa je nastupila u manjem sastavu zbog bolesti, dok su mlađi opravdali očekivanja i osvojili čak 5 medalja.Ukupno smo nastupili sa 14 natjecatelja u 17 kategorija. Najuspješnija natjecateljica bila je Matea Kordić osvojivši srebro u uzrastu učenica -36kg.