5 ZLATA IZ KARLOVCA

2018-09-16

Vec je prošao i treći po redu karate turnir u novoj sezoni na kojem smo nastupili danas 16.09.2018.
Karlovac Open je okupio 377 natjecatelja iz 40 klubova i 3 države, a naši borci su nastupili u mlađem natjecateljskom sastavu ml. učenika/ca, učenika/ca i ml. kadeta/kinja (8-13 god.).
Karate klub Velika Gorica je ponovno ostvario zapažene rezultate osvojivši čak 14 medalja.
Nastupili smo u dosta velikom sastavu iako je nesostajalo nekoliko naših vrsnih boraca.
Iznimno smo ponosni na medalje u ekipnom dijelu natjecanja gdje smo osvojili dva zlata i jedno srebro, te pokazali da od ovog uzrasta očekujemo zasigurno puno dobrih rezultata u budućnosti.
Naše ekipe učenica i učenika (10, 11 god.) su se popeli na najviše postolje, dok je mlađim kadetima (12, 13 god.) malo nedostajalo osvojivši srebro u konkurenciji 6 ekipa.