NAJBOLJI U BORBAMA NA MEMORIJALNOM KARATE KUPU ZAGREB 2019.

2019-05-11

Danas smo nastupili sa mlađom natjecateljskom ekipom na Memorijalnom karate kupu u Zagrebu koji se organizira svake godine u organizaciji karate kluba Stijena u čast poginulim bojovnicima Domovinskog rata grada Zagreba.
Učestvovalo je ukupno 459 natjecatelja iz 46 klubova, a možemo se pohvaliti da smo u ukupnom poretku u borbama zauzeli 1. mjesto. U ukupnom poretku, računajući borbe i kate zauzeli smo 2. mjesto. Ukupno smo osvojili čak 25 medalja, od čega 5 zlata, 3 srebra i 17 bronci, a ukupno smo nastupili u 35 kategorija.
Najuspješniji naš natjecatelj je bio Matej Vuković osvojivši dva zlata. Prvo u uzrastu mlađih kadeta, a kasnije u kadetskoj konkurenciji. Na najviše postolje još su se popeli Ema Jukić, Katja Braica i Luka Tačković.
Odlični rezultati naših najmlađih boraca, a iznimno vesele odlične borbe naših članova koji su se tek počeli natjecati na turnirima.
Još su nastupili Nika Budinski, Andro Vuković, Nikola Suša, Mara Gusić, Nika Mirosavljević, Luka Lukačić i Karlo Bukvić,
Još nas do završetka sezone očekuje jedan turnir u Đurđevcu i jaki turnir Svjetske lige mladih koji će se održati u Umagu 05.-07.07.