OSVOJENO 9 MEDALJA U ZAGREBU

2024-03-06
Završio je još jedan turnir ZAGREB KARATE FUN u organizaciji karate kluba 10. Dan iz Zagreba.

Nastupilo je ukupno 478 natjecatelja, iz 53 kluba i 4 države.Naš klub je nastupio sa 13 natjecatelja u ukupno 19 kategorija, a osvojili smo čak 9 medalja, od čega 3 zlata, 3 srebra i 3 bronce.

Najuspješniji naši članovi su bili Lucija Kirinić i David Lovrinović osvojivši zlata u svojem uzrastu, te srebro u starijem. Uz njih, na najviše postolje se još popela i Ema Filković u svojoj kategoriji juniorki -66kg.
U 2024.-oj godini nam je GRAND KARATE FUN bio 8. natjecanje na kojem smo do sada nastupili, što govori da je tempo izrazito visok odmah u startu kalendarske godine. Sljedeći vikend nas već očekuje veliki turnir u Bratislavina kojem nastupamo sa 13 natjecatelja, a okuplja oko 3500 natjecatelja iz cijelog svijeta. Turnir je kategoriziran od strane HOO-a kao turnir "A" kategorije.